Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHADRUM POD SKALICKÝM KAMENEM (PP)

Obrazek

Barnabáška jsme si přivezli chvíli před Vánoci 2005, kdy měl tvořit náplast za Joeyho, kterého jsme pochovali pár týdnů zpět. Narodil se 7-9-2005 a tak měl cca 3 měsíce, někteří říkají, že je to pozdě, ale nám to nijak zvlášť nevadilo.

No a po té začalo klasické devastování bytu, výchova, výcvik na cvičáku v Ostrave Zábřehu pod vedením Petra Sembola a posléze Markéty. Společnost nám dělají především boxeři a němečtí ovčáci takže mezi nimi vypadáme jak úplní tupci. Ale nám to neva, my jsme na to PYŠNÍ!!!!! Co se týče dalších aktivit tak rádi běháme COURSING ale nejlepší jsme v lese, když můžeme upíchnout čumák k zemi stopovat a slidit... v tom jsme prostě přeborníci.

HONEY KLOPO'S (PP)Obrazek

Tu jsme si přivezli ze Slovenska – Nové Zámky 21 října 2006 jako už půlroční fenku. O její minulosti toho moc nevíme snad jen, že ji původní majitelé opustili a nedoplatili slibovanou částku. Tak se vrátila zpět k mamince. No a jelikož jsme sháněli červenou fenku (původně tedy štěnátko) tak jsme se na ni jeli podívat. A víte sami jak to je, když se jedete podívat, ve většině případů je proste Vaše. A tak to bylo i u nás. Mefista se původně jmenovala HONEY, ale jelikož se psum pletl Barney a Honey tak jsme si ji přejmenovali. Mefista je hrozný žrout, jinak je velice chytra a učenlivá, neuvěřitelně mazlivá. Jestě přesně nevím kde pro ni najdu využití, ale myslím, že to pes do lesa asi nebude. Spíše zkusíme sportovní kynologii nebo....