Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mondial de Deux Roses 2007 Paříž

5. 2. 2008

Vážení bulteriéří nadšenci a všichni co čtete.... Začínám zjišťovat, že s tím mým Ivoškem to nebude zas tak jednoduché. Žila jsem v přesvědčení, že jedna malá motorkářská akce za rok stačí, ale minulý týden – tedy 29.9. – 2.10.2007 jsem byla vyvedena z omylu.

Byla jsem « vyvezena » na VELKOU motorkářskou akci a to až do Paříže na Mondial de deux rouses – výstava motorek. Takže bulíci museli stranou, resp. k 70tileté babičce na zahradu – ZVLÁDLA JE NEBOJTÉÉÉÉ :o)

Na výstavě probíhaly různé show a přehlídky, a´t už motorek, oblečení, přileb, ukázky doplňků –  sériových nebo šitých na míru. Představení modelů motorek pro rok 2007 s face liftem nebo úplně nové.

PŘEŽILA JSEM – Nohy sice bolely více než ze psího tréningu, ale fakt to stálo za to. V romantické Paříži jsme stihli skouknout ještě pár památek, nadechnout se romatického vzduchu Sacre Ceur nebo pozorovat klidnou hladinu Seany.

Více mohou říct snad jen obrázky.

Po příjezdu nás sice čekalo nemilé překvapení, když nám babička oznámila, že je o tři králíky chudší – ale prý byly stejně na zabití takže měl děda vlastně ušetřenou práci. Ale i tak to zamrzí a tak snad jen malá poučka, kterou neustále všem opakuji,  pro všechny kdo chtějí dělat myslivost nebo lovecké zkoušky se psi :

LOVECKÉ ZKOUŠKY ZMĚNÍ VAŠEHO PSA, PROTO SI PEČLIVĚ ROZMYSLETE ZAŘAZENÍ DO TŘÍDY PRACOVNÍ – JSOU VĚCI, KTERÉ SE PO ZKOUŠKÁCH TĚŽKO NAPRAVUJÍ.

 

Náhledy fotografií ze složky